Gurmaania restoranid

Sushi de Luxe

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon 58 66 77 67

E-Post info@confuseluximport.ee

Menüüs võib kohata erinevaid toite nii Jaapani kui Euroopa köökidest.Pakutakse laia valikut jaapanipäraseid jooke - õlut, saket ja uskumatult head ploomiveini. Kõrgetasemeline toit ja teenindus - Sushi deLuxe Cafe visiitkaart. Naudi kohapeal, telli kaasa tel. 58 66 77 67   või "Tellitoit" kaudu!

Da Vinci Pasta & Pizza

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon 4455237

Koduleht http://davincifood.ee/

Da Vinci Pasta ja Pitsa on fast casual stiilis söögikoht kogu perele. Nautida saab laias valikus pastat, pitsat, salateid, suppe, eelroogi ja ehtsat käsitsi valmistatud Itaalia jäätist.

BabyBack Ribs & BBQ

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon +372 442 2023

E-Post kaubamajakas@confusebabyback.ee

Koduleht www.babyback.ee

BabyBack pakkub E-R kella 17:00 Lõunapakkumised. Lõunapakkumised kehtivad kliendikaardiga. Kliendikaardi saab teha kohapeal TASUTA.
Baby Back on esimene ameerikalik pererestoran Eestis, kus saab nautida maitsvat BBQ-d ning kogeda Ameerikat. Sind koheldakse siin nagu kaua oodatud külalist.

Chopsticks

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon 4427905

Koduleht www.chopsticks.ee

Chopsticks on Hiina ja Aasia köögile spetsialiseerunud rikkaliku menüüga kiirtoidurestoran. Kõik Chopsticksi toidud valmistatakse kohapeal värskest toorainest. Sealt leiate mitmekülgse valiku maitsvaid taimetoite ja erinevaid lihatoite nii mahedamates kui teravamates versioonides. Chopsticksi roogade hinnad on väga mõistlikud ja igapäevaselt leiate meilt ka soodsaid päevapakkumisi. Eksootilist toitu saab nautida kohapeal või kasutada toidu koju tellimiseks meie kulleri teenust.

Cafe Peccadello

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon 4455927; +372 56 577 108

Koduleht www.peccadello.ee

Cafe Peccadello on hubane ja kvaliteetseid roogasid pakkuv söögikoht.Menüü on kokku pannud erinevaid maitseeelistusi arvestades. Kohvikus pannakse rõhku lõunamenüüle, kondiitritoodetele ja käsitöö maiustustele.Cafe Peccadello tunnusvärviks on oranž, mis on söögiisu tõstev ja häid mõtteid tekitav värv. Olete kõik oodatud!
SMTH!2 ".html"