Teenused

Elisa

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon 6600600

E-Post elisa@confuseelisa.ee

Koduleht www.elisa.ee

Elisa esinduses ootab Sind lai valik kvaliteetseid nuti- ja nuputelefone, tahvleid, sülearvuteid ning tarvikuid igas hinnaklassis. Pakume soodsalt mugavaid mobiili- ja internetipakette nii eraisikule kui ka ettevõttele. Tasuda saad ka osamaksetena – 0 intressiga!

Telia esindus

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon +372 639 7130

E-Post info@confusetelia.ee

Koduleht www.telia.ee

Telia pakub suurimas valikus telekommunikatsiooniteenuseid, unikaalset sisu ning mobiilside-, lairiba- ja IT-lahendusi nii era- kui äriklientidele. Esinduses saad küsida nõu ja liituda mobiilsideteenustega (sõlmida ka nt. Mobiil-ID lepingu, teostada paketivahetust jms), tellida interneti püsiühenduse, Telia TV või hoopis lauatelefoni teenuse. Lisaks leiad laias valikus nuti-, mobiil- ja lauatelefone, telereid, digibokse, süle-, laua- ja tahvelarvuteid, internetiseadmeid, GPS- ja vaba aja seadmeid ning palju muudki. Rohkem infot Telia teenuste ja kaubavaliku kohta leiad Telia kodulehelt ja e-poest.

Swedbank

Lahtiolekuaeg E-R 10:00-18:00; L 10:00-15:00

Telefon 6310310

Suhetes klientidega seab Swedbank kõige tähtsamale kohale pikaajalise partnerluse. Õppides tundma klientide vajadusi saame pakkuda sobivamaid finantslahendusi.Oluline on Teie soov rahaasju tulusalt korraldada. On hulk pangateenuseid, mis aitavad Teil säästa nii aega kui raha ja mille kasutamiseks piisab vaid ühe lepingu sõlmimisest. Meie klienditeenindajad leiavad Teile sobivaima lahenduse lisaks tavanõustamisele ka vaba raha paigutamise ja keerukamate arvelduslahenduste puhul. Teie otsustate, kuidas oma aega ja raha kasutada.

Omniva24

Lahtiolekuaeg 24h

Soodsaim, innovaatilisim ja mugavaim viis saadetisi edastada on Post24 pakiautomaatidest.

Viasat

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon 698 9000

E-Post klienditeenindus@confuseviasat.ee

Koduleht www.viasat.ee

Viasat on Eesti suurim satelliit-digitelevisiooni edastaja, võimaldades vaadata laia valikut telekanaleid ka nendes piirkondades, kuhu sageli maapealne telesignaal või kaabeltelevisioon ei ulatu. Viasati kanalivalikusse kuuluvad nii tuntud rahvusvahelised kanalid, kohaliku vaataja jaoks loodud Viasati kanalid (TV1000 filmikanalid, Viasat Explore, Viasat History, Viasat Sport Baltic jpt) kui ka populaarseimad Eesti kanalid. Viasati praegused ning tulevased kliendid saavad Kaubamajakas asuvas teeninduskeskuses abi ning nõu kõikides Viasati teenuseid puudutavates küsimustes.

Teletec

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon +372 5452 8822

E-Post parnu@confuseteletec.ee

Koduleht www.teletec.ee

Mobiiltelefonide hooldust ja remonti kohapeal.Telefonile kõikvõimalikud lisatarvikud, ümbrised, kaitseklaasid ja -kiled.Uute ja kasutatud telefonide müük.Esindusest saab abi klient, kel on Nokia, Samsung, Sony, LG, HTC, Huawei, Windows Phone, iPhone, ZTE telefon või tahvelarvuti.
SMTH!2 ".html"