Sündmused

 • 9. september

  Huvikas 2018

  Pühapäeval, 9. septembril toimub huvitegevuste mess HUVIKAS 2018, mille eesmärgiks on anda lastele ja lastevanematele hea ülevaade Pärnumaa huvitegevusvõimalustest. Mess on 9. septembril Pärnus
  Loe lähemalt

  9. september

  Huvikas 2018

  Pühapäeval, 9. septembril toimub huvitegevuste mess HUVIKAS 2018, mille eesmärgiks on anda lastele ja lastevanematele hea ülevaade Pärnumaa huvitegevusvõimalustest. Mess on 9. septembril Pärnus Kaubamajakas kell 12-17.

  Ootame teid messile tutvustama noortele, lastele ja peredele suunatud tegemisi ning palume teil ka edasi saata ja jagada HUVIKAS 2018 infot.

  Palume messil osalemiseks täita registreerimisvorm (Vorm on lehe allosas).

  Huvitegevuste mess HUVIKAS aitab Pärnu noortel ja lastel üles leida just neile sobivad ägedad, kasulikud ja huvitavad vabaajategevused. Koondame huvitegevuste pakkujad üheks päevaks Pärnu käidavamasse paika – Kaubamajakasse, et anda ülevaade kõikidest tegevusvõimalustest Pärnus. Messi sihtgrupiks on noored ja lapsed ning nende vanemad.

  Anname välja ka brošüüri Pärnu vabaajategevuste ülevaate ja kontaktidega. Messilt toimuvad lülitused ja otseintervjuud Pärnu raadiosse, kes sel päeval on oma stuudioga huvitegevuste messil.

  Oleme õnnelikud, kui messi eksponendid pakuvad lastele ja noortele kohapeal võimaluse „maitse suhu saada” ja omal nahal erinevaid võimalusi proovida ning tulevad välja oma programmiga kas suurel laval või eksponendipinnal, et paremini selgeks teha, milliseid tegelusvõimalusi just nemad pakuvad. Messi
  eesmärk on, et lapsed-noored ja lapsevanemad saaksid koondinfo Pärnu huvitegevustest ning saaksid langetada sobivaimad otsused laste vaba aja sisustamiseks kasulikult ja arendavalt vastavalt lapse huvidele ja võimetele.

  Ootame messile ennast tutvustama Pärnu ja Pärnumaa huvikoole, huviringe, vabaajategevuste pakkujaid, ringide ja töötubade korraldajaid, eri tegevusvõimaluste pakkujaid ning noorteorganisatsioone. Koostööpartnerina on messile oodatud ka lastele ja noortele suunatud ettevõtted.

  Messi eksponendid saavad jätta oma voldikud/flaierid (A65 mõõdus) või visiitkaardid nädalaks Kaubamajakasse spetsiaalsele stendile.

  Messi külastajad:
  Lapsed ja noored, lapsevanemad. Eelmisel aastal külastas messi 11500 inimest.

  Programm:
  Programmi ajakava avaldatakse vahetult enne messi. Programmis osalevad huvikoolid, aktiivsete tegevuste pakkujad, toimuvad mitmed võistlused.

  EKSPONENDI INFO:
  Huvitegevuse pakkuja osavõtutasu: 35 EUR

  Osavõtjale kindlustatakse:
  1. Ekspositsioonipind Pärnu Kaubamajakas 9. septembril (sisaldab tooli, lauda, silti eksponendi nimega, stendi ühte külge, infot broshüüris). Eelnevalt on vajalik kooskõlastada kujundus, tegevused ja messi korraldajate poolt avaldatav eksponendi info. Enne messi märgitakse eksponendi koht kaardil. Asjad saab soovi korral tuua kohale eelneval õhtul kl 20-22 või hommikul kell 8-10. Kell 10-12 saab eksponent oma ekspositsioonipinda korda sättida, plakateid-voldikuid üles panna ning tegevusi ette valmistada.

  2. Eksponent saab jätta nädalaks A65 mõõdus voldikud/flaierid või visiitkaardid Kaubamajaka spetsiaalsele stendile Koos registreerimisega toimub ka tasumine.

  Teid väga messile oodates,
  Piret Hallik-Sass
  Tel +372 5660 5860
  piret@turundustugi.ee

 • 27. juuli -
  5. september

  Koolivarustus Kaubamajakast

  Suvi veel kestab, ent iga õige koolijüts on valmis igaks situatsiooniks. Seepärast oleme ka meie valmis pakkuma parimat koolivarustust! 27. juulist kuni 5. septembrini
  Loe lähemalt

  27. juuli -
  5. september

  Koolivarustus Kaubamajakast

  Suvi veel kestab, ent iga õige koolijüts on valmis igaks situatsiooniks. Seepärast oleme ka meie valmis pakkuma parimat koolivarustust! 27. juulist kuni 5. septembrini on Pärnu Kaubamajakas imeline koolivarustuse laat!

  Koolikottide raskus on kibedaks mälestuseks kõigile. Vähe sellest, et peab tervet raamatut kaasas kanda, pole isegi suuremat osa veel äragi õpitud. Selleks, et kõik vajalik kaasa saaks, ent oleks samal ajal mugav kanda tuleb leida parim koolikott, mis toetab selga ning aitab koormat kanda.

  Selleks on meie aatriumis koha sisse võtnud DeLune. Astu ligi ja vaata järele!

  Koolitarvikute eest hoolitseb meie aatriumis Apollo! Suur valik, mis kindlasti sisaldab pliiatseid, pastakaid, vihikuid ja koolikotte! Ole valmis igaks hetkeks ja varu kaks kustukummi ühe asemel!

  Lisaks koolitarvikutele on palju allahindlusi koolijütsidele ja nende tublidele vanematele!
  Vaata pakkumisi siit!

  Kampaania kestab 27. juunlist kuni 5.septembrini!

Lahtiolekuajad pühadel

Keskuse lahtiolekuajad pühadel

01. jaanuar – suletud
24. veebruar – kella 18:00-ni
23. juuni – kella 18:00-ni
24. juuni – suletud
24. detsember – kella 18:00-ni
25. detsember – suletud
31. detsember – kella 18:00-ni

1. juuni – 31. august 10:00 – 21:00
1. september – 31. mai 10:00 – 20:00