Rendi- ja reklaampinnad

Juhul, kui oled huvitatud rendipinnast, anna endast ja oma soovist teada e-maili aadressile info@kaubamajakas.ee. Kirjelda milliste tootegruppide ja kaubamärkidega Sa tegeled ning kui suurt pinda otsid, kindlasti palume lisada oma kontaktandmed. Sobiva pinna vabanemisel, saame Sinuga ühendust võtta.

Reklaampinnad

Juhul, kui soovid reklaamida oma ettevõtet, presenteerida tooteid-teenuseid või pakkumisi Kaubamajakat külastavale kliendile keskuse siseraadios, keskuse kodulehel www.kaubamajakas.ee, keskuse või parkla pinnal, anna endast ja oma mõtetest teada tiina.saks@kaubamajakas.ee.
Võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust.

Alljärgnevast loendist leiate erinevaid võimalusi reklaami eksponeerimiseks Kaubamajakas.

Kaubamajaka siseraadio

Kaubamajaka siseraadio edastab spetsiaalselt valitud muusikat ning reklaame kuni neli korda tunnis. Muusikavaliku koostamise ning reklaamiga tegeleb Artist Siseraadiod OÜ, Priit Laur, 648 44 55, 501 22 16, artist@artist.ee.

Kaubamajaka peaukse kohal olev väliekraan

LED-ekraanid

Kaubamajaka digitaalseid ekraane haldab Digiekraanid OÜ (www.digiekraanid.ee). Kaubamajaka peaukse kohal asub kõrgkvaliteediline LED ekraan mõõtudega 7,68 x 3,84m, millel on võimalik näidata heliga digiplakateid. Liivi tee ja Papiniidu tn ristmikul asuv Silla LED on hea võimalus viia sõnum tarbijani enne Kaubamajakasse jõudmist. Lisainfo: Digiekraanid OÜ, info@digiekraanid.eevõi 505 3500.

Autode eksponeerimine Kaubamajakas

Peasissepääsu tuulekoda. Sobilik väikesõidukile.
Peasissepääsu aatrium. Sobilik väikesõidukile.
Jyski lähedal koridori pinnal. Sobilik väikesõidukitele.

Kleebiste, roll-upide, bännerite, plakatite, flaierite, harkjalgade eksponeerimine Kaubamajakas

Iga reklaammaterjali eksponeerimise koht ning hind vaadatakse üle lähtuvalt reklaammaterjali lahendusest, mõõtmetest ning kujundusest.

Bännerreklaam Kaubamajaka siseraamidel

Oodatud on kõik reklaamsoovijad väljapoolt keskust, v.a pereväärtustega mitte kokku sobivad tooted (tubakas, alkohol jms) ning Kaubamajaka kaubanduskeskuse ja tema rentnike otsesed konkurendid.
Reklaamvõimaluste kasutamiseks palume saata kirjalik soov (asukoht, periood jne) e-posti aadressile tiina.saks@kaubamajakas.ee.

Lahtiolekuajad pühadel

19. august – 31. mai 10:00 – 20:00

1. juuni – 18. august 10:00 – 21:00

Gurmaania avatud
10:00 – 20:00

1. juuni – 18. august 10:00 – 21:00

 

Keskuse lahtiolekuajad pühadel

01. jaanuar – suletud
24. veebruar – kella 18:00-ni
23. juuni – kella 18:00-ni
24. juuni – suletud
20. august – avatud tavapärastel kellaaegadel
24. detsember – kella 18:00-ni
25. detsember – suletud
31. detsember – kella 18:00-ni