Tagasi vanale kodulehele / Back to Homepage Kontojääk / Balance check

Privaatsusleping www.kaubamajakas.ee veebilehele(-tedele)

Isiklik informatsioon

Kaubamajakas ja tema lehed ei kogu ega käitle 25.05 2018 seisuga veebilehe külastajate isiklikut tuvastavaid andmeid.

Külastajate tuvastamine

Kaubamajaka veebilehtede kasutamine informatsiooni hankimise eesmärgi puhul ei koguta isikuandmeid, mille puhul oleks võimalik kasutaja isikut tuvastada. Veebilehtede kasutamise juures võidakse aga koguda informatsiooni teie käitumise kohta www.kaubamajakas.ee veebilehel(-tedel). Informatsiooni kogumise jaoks kasutatakse “küpsiseid”, mida kasutavad enamik veebilehti internetis. Küpsised on väikesed failid, mida hoiustatakse teie arvuti kõvakettal, mitte www.kaubamajakas.ee või koostööpartnerite veebilehtedel. Küpsiseid kasutatakse vaid teie käitumisharjumuste uurimiseks ning ei sisalda isikuandmeid, mille abil oleks võimalik tuvastada teie isikut.

Küpsised aitavad meil paremini ja efektiivsemalt arendada teenuseid. Andmeid ei kasutata teile personaalse sisu edastamise jaoks vaid üldise kasutajakogemuse parendamiseks.

Isiklikku informatsiooni küpsistega ei koguta vaid neid kasutatakse arvuti tuvastamiseks, mitte teie isiku tuvastamiseks.

Kui te ei soovi küpsiseid kasutada või soovite, et teid teavitatakse kui mõni küpsis aktiveeritakse, siis te saate oma veebilehitsejat seadistada nõnda nagu teie eelistate. Kui te olete küpsised välja lülitanud, siis teie kasutajakogemus võib veebilehel olla erinev aktiveeritud küpsistega veebilehitsejast.

Lisaks võib veebileht kasutada erinevaid tehnoloogiaid, mis aitavad Kaubamajakal koguda informatsiooni tehniliste andmete kohta nagu teie IP aadress, arvuti operatsioonisüsteemi, veebilehitseja tüübi, viimati külastatud lehtede, et pakkuda võimalikult efektiivset ning lihtsat kasutajakogemust.

Kaubamajakas võib kasutada kolmandate osapoolte scripte, et optimiseerida kasutajakogemusega seotud teenuseid.

Informatsioon, mida kogutakse, ei ole seotud isiku tuvastamisega ja on võimalikult pealiskaudne.

Küpsiste eemaldamine ja keelamine e. Opt-Out Google Analytics: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout

Privaatsusleping www.kaubamajakas.ee veebilehele(-tedele)

Privaatsusleping kehtib ainult www.kaubamajakas.ee domeeniga veebilehtedele ja mitte ilmtingimata kõikidele viidetele, mis on lehel kuvatud. Palun tutvuge Kaubamajaka veebilehtedelt lahkudes uue teenusepakkuja privaatsuslepingut, et olla kindel oma andmete käitlemise loomuses. Kui te ei nõustu privaatsuslepinguga, mis on www.kaubamajakas.ee veebilehel esitatud, siis palun hoiduge Kaubamajaka veebiteenuste kasutamisest.

Privaatsuslepingu muutmise kord

Kaubamajakal on Privaatsuslepingut õigus muuta, parandada, keelata sisenemist veebilehele või teenustele ilma eelneva etteteatamiseta.